İstanbul Yangın Kapı Modelleri

Bina Giriş Kapısı

İstanbul medeniyetlerin şehri çok sayıda eşsiz mekana sahip bu şehre İstanbul Yangın kapılarını rengarenk hazırladık . Esma Çelik kapı sistemleri olarak İstanbul yangın giriş bina giriş kapı modellerini tasarladık. Yangın Kapı Modelleri için tıklayın İstanbul Yangın Kapı Modelleri İstanbul en iyi çelik kapıcısını mı arıyorsunuz,?

Apartman İstanbul Yangın Kapı Modelleri , Bina Giriş Modelleri , Çelik Kapı İmalatı, Klasik Çelik Kapı Modelleri, Modern Çelik Kapılar, Villa çelik kapı satış imalat ve montajında ücretsiz keşif ve montaj hizmetimizden faydalanın

Aradığınız İstanbul Yangın Kapı Modelleri hem sağlam olmalı hem de garanti kapsamında olmalı ki sizi kapınızın sökülmesi yenilenmesi zahmetinden ve hatta hırsızları da caydıracak sağlamlıkta Çelik kapı olmalı

Villa Çelik Kapı Modelleri

Villa hem rahat yaşam alanlarını insanlara sunuyor hem de hırsızları cezbediyor kolayca açılacak bir villa çelik kapı size kaça patlar ! Alarmınız mı var; ama bunlar tek başına yeterli olmuyor. Esma Çelik Kapı Sistemleri olarak size akıllı kilit sistemleriyle donatılmış ( Villa Kapı Modellerimiz için Tıklayın) üretmeye başladık. Ürünlerimize bakmak isterseniz .Ürünlerimizin dürbün kamerası balık gözü sayesinde kapı arkasında bile olmadan dışarıda olup biteni anlamanızı sağlar . Proxy Kart sistemleriyle kartlı giriş dilerseniz şifre kullanarak giriş imkanlarını sunan güvenliğine ek olarak siz sıkılıp değiştirmek isteyecek kadar uzun süre dayanacak şekilde tasarlandı. Çelik kapılarımız dış etkenlere dayanıklı olarak üretildi. Örneğin İstanbul Beykoz’un nemli havasında paslanmayacak kadar sağlam çelik kapılarımız Sarıyer direk güneşi alan kısımlarına bakan Çelik kapılar güneşten solmayacak şekilde sağlam çelik kapılar ürettik. İstanbul’da  yaşayan sessiz hayata yelken açmış İstanbul severler içinde dış etkenlere bir de kötü niyetli insanları da ekleyerek çok sağlam bir matkapla açılmayacak kartla plastikle açılmasını engelleyecek kilit sistemleri geliştirdik.

Apartman Kapı Modellerimiz

Apartman Kapı Modellerimiz için Tıklayın modellerimiz de sizlere özel olarak üretildi apartman yaşamında çok önemli olan sağlamlık ve güvenlik paketleriyle donatılan modern çelik kapı modelleri ilk kriterimiz sesi dışarıdan almaması ve iç sesi dışarıya vermemesi . Modern çelik kapı modellerimizde sağlam bir filtre conta ses geçirmeyen tabaka ile ısı geçirmezliğini de sağladık. Böylece ses geçirmeyen modern çelik kapılar ile ses ve ısı yalıtımını sağladık . Kış aylarının soğuğu ile yaz aylarının sıcağı kapınızın ardında kalacak. Siz arkanıza yaslanın klimanızı açın ısı kaybından da kurtulun .

Sadeliği seven müşterilerimize unutmadık modellerine de özel tasarımlarla  her bütçeye hitap eden Klasik çelik kapı modellerini de güvenlik konfor ve bütçeyi hedefleyen üç ana ürün başlığında Klasik çelik kapılar ürettik üretiyoruz. Klasik Modern Çelik Kapı Modelleri için fiyat bilgisi alın Bize ulaşın karlı çıkın.

Villa Çelik kapı modelleri

Villa Çelik kapı modelleri Giriş Kapıları için de Apartman yöneticilerine de güvenlik Güvenlikli açılmaz Apartman kapıları , Sessiz çalışan ikide bir ötmeyen Bina giriş kapıları ve Apartman camlı Kapıları Ferforje kapılar konfor serisi ve bütçeyi hedefleyen kapılar ürettik düşük maliyetli kapılarla bu apartmanda sağlam birileri oturuyor dedirtecek lüks Apartman kapı modellerini hazırladık ,Apartman bina giriş kapı fiyatları için bizi arayın .

Modern Çelik Kapı modelleri

Modern çelik kapı modellerini de güvenlik konfor ve bütçeyi hedefleyen üç ana ürün başlığında Klasik çelik kapılar ürettik üretiyoruz. Klasik Modern Çelik Kapı Modelleri için fiyat bilgisi alın Bize ulaşın karlı çıkın.

Güvenlik ürünlerimiz beş yıl garantili Kale kilit sistemleri ile donatıldı. Konfor serisi ürünlerimiz sessiz çalışan bakıma ayarlamaya ihtiyaç duymayan kaliteli malzemeden üretildi. Düşük bütçeli tercihleriniz için Klasik modern çelik kapılar  ürettik  bu ürünlerin garanti süresi diğerlerinden daha kısadır. Merak etkileriniz için bize ulaşın .

İstanbul Yangın Kapı Modelleri

Her apartman için gereken yangın kapı modellerini üretimini yapmaktayız.  Yangın kapı modellerine bakmak için tıklayınız.

Yangın yönetmeliğine göre ürettiğimiz yangın kapı modelleri renk seçenekleriyle apartmanınıza işt yerlerinize renk katacak nitelikte .

(E) BÜTÜNLÜK: Yangın anında, yanmayan tarafa doğru açılabilecek bir boşluktan sıcak gaz ve alev geçişini engelleme kabiliyetidir.
(I) ISI YALITIMI : Yangın anında , yanan bölümden yanmayan bölüme önemli miktarda ısı geçişini engelleme kabiliyetidir.
ESMA Çelik kapı sistemleri , E 60-E 90-E 120-E 180 ve EI 60-EI 90-EI 120-EI 180 dakika yangına dayanıklı TS EN 1634-1 standartlarında sertifikalı yangın kapısı,teknik hacim kapısı ve yangına dayanıklı şaft kapağı üretmektedir.

Ürünlerimizin EN 13501-2 standartlarında Sınıflandırma Raporu bulunmaktadır.

Tel: Villa Kapıları Bina Kapı Klasik Kapı Çelik Kapı Yangın Kapı Pdf Katalog

Adalar,Yangın Kapı Modelleri
Bakırköy,Yangın Kapı Modelleri ,
Beşiktaş,Yangın Kapı Modelleri ,
Beykoz,Yangın Kapı Modelleri ,
Beyoğlu,Yangın Kapı Modelleri
Çatalca,Yangın Kapı Modelleri ,
Eminönü,Yangın Kapı Modelleri
Eyüp,Yangın Kapı Modelleri
Fatih,Yangın Kapı Modelleri
Gaziosmanpaşa,Yangın Kapı Modelleri
Kadıköy,Yangın Kapı Modelleri
Kartal,Yangın Kapı Modelleri
Sarıyer,Yangın Kapı Modelleri
Silivri,Yangın Kapı Modelleri ,
Şile,Yangın Kapı Modelleri
Şişli,Yangın Kapı Modelleri
Üsküdar,Yangın Kapı Modelleri
Zeytinburnu,Yangın Kapı Modelleri
Büyükçekmece,Yangın Kapı Modelleri
Kağıthane,Yangın Kapı Modelleri
Küçükçekmece,Yangın Kapı Modelleri
Pendik,Yangın Kapı Modelleri
Ümraniye,Yangın Kapı Modelleri
Bayrampaşa,Yangın Kapı Modelleri
Avcılar,Yangın Kapı Modelleri
Bağcılar,Yangın Kapı Modelleri
Bahçelievler,Yangın Kapı Modelleri
Güngören,Yangın Kapı Modelleri
Maltepe,Yangın Kapı Modelleri
Sultanbeyli,Yangın Kapı Modelleri
Tuzla,Yangın Kapı Modelleri ,
Esenler,Yangın Kapı Modelleri
Arnavutköy,Yangın Kapı Modelleri
Ataşehir,Yangın Kapı Modelleri
Başakşehir,Yangın Kapı Modelleri
Beylikdüzü,Yangın Kapı Modelleri
Çekmeköy,Yangın Kapı Modelleri
Esenyurt,Yangın Kapı Modelleri ,
Sancaktepe,Yangın Kapı Modelleri