Çelik Kapı Satışı

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Satışı

Konut güvenliğinin birinci basamağı çelik kapı modelleri için bir araştırma yapıyorsanız web sayfamız doğru adresiniz efendim. Çünkü kendi imalatımız olan birbirinden şık ve sağlamlık bakımından müthiş dayanıklı ürünlerimizin satışını ve pazarlamasını gerçekleştiriyoruz. Tek yapmanız gereken ürünlerimiz arasında dikkatli bir gezinti yapmak ve teknik özelliklerini de dikkate alarak tercihinizi belirlemek olacaktır. Makul fiyatları ve birinci sınıf yüksek malzeme kalitesiyle firmamızı tercih etmenizde büyük yarar olduğunu düşünüyoruz. Çünkü firmamızın ürünleri konforlu estetiğinin yanı sıra sağlamlığı bakımından uluslararası kalite standartlarında üretilmektedir efendim. firmamızı aramanız ve bu anlamda profesyonel destek istemenizin ardından proje kapsamında öncelikle uygulama sahasına uzman bir ekibimizi yönlendiriyoruz.

Çelik Kapı Fiyatları

İzninizle bu noktada küçük bir hatırlatma yaparak konumuza devam edelim. Firmamız nezdinde çelik kapı fiyatları her zaman makul seviyelerde tutulmaktadır. Ancak buna rağmen malzeme asla ödün vermeyiz ve çelik kapılarımız uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir. Çünkü çelik kapılarımızda uluslararası kalite standartlarında birinci sınıf malzeme kullanıyoruz. Bunun yanı sıra firmamızın tasarımları son derece sıra dışı ve estetik tasarımlardan oluştuğundan sizlerin de çok beğeneceğini düşünüyoruz. İsterseniz bu noktadan itibaren kapılarımızın teknik bakımdan özelliklerini aktarmaya çalışalım.

  • Dış etkilere karşı dayanıklılığı arttırılmış kompozit konpart
  • Modellerimizin tamamında korozyona karşı desteklenmiş 2 milimetrelik galvanizli paslanmaz sac kullanılmıştır
  • Lamine (5+5 10 mm)
  • Özel tasarım vitray ve Temperli cam
  • Yüksek sağlamlıkta irokko ağaç
  • Kale marka Multi sistem kilit (21 noktada kilitleme Özelliği)

Şeklinde bir özetleme yapabiliriz.

Çelik Kapı Çeşitleri Arasından Bir Tercih Yapmak Sizlere Kalıyor

Elbette firmamızın üretim konseptinde çelik kapı çeşitleri bir hayli fazla ve değişik modellerde satışa sunuluyor. Ayrıca modellerimizi bir kodlama sistemine göre numaralandırdığımız için sitemizin ana sayfasında görsel bakımdan bir değerlendirme yapmanız mümkündür. Dikkatlice incelediğinizde her bir çelik kapının farklı bir tasarıma sahip olduğu hemen dikkatinizi çekecektir efendim. Dolayısıyla çelik kapı modelleri arasından tercihinizi görsel bakımdan yapmanızın ardından çalışma hemen başlayabiliyor.  Lütfen firmamızı günün her saatinde aramaktan çekinmeyiniz. Firma yetkililerimiz sizlere gerek güncel fiyatlar gerekse diğer ürünlerimiz arasında yer alan bina kapısı veya villa kapıları hakkında çok daha kapsamlı şekilde aktaracaktır. Şimdiden güzel günlerde kullanılmasını diliyoruz efendim.  Esen kalınız